Zeytinburnu Desi Ev İşyeri Alarmı

zeytinburnu-desi-alarm

Güvenlik alarmları, kişilere özel alanların güvenliğinin sağlanması için geliştirilen hizmetleri kapmaktadır. Bu alanların korunmasında geliştirilen kamera sistemleri, alarma sistemleri ile hizmet sağlanır.

Desi güvenlik hizmetleri olarak bünyemiz dâhilinde müşterilerimize gerekli hizmetleri sunmaktayız. Ayrıca müşterilerimizle birebir ilgilenerek onların almak istedikleri hizmetler konusunda yardımcı oluyoruz. Bu yazımızda sizlerle sağladığımız hizmetleri paylaşacak, detaylı olarak açıklayacağız.

Alarm Sistemlerimiz Nelerdir?

Alarm sistemleri hizmetleri bina, ev, okul gibi alanlarına izinsiz giriş yapan kişilerin tespiti için kullanılır. Güvenlik alarmları ile mülk hasarına karşın önlem alınması sağlanır. Güvenlik alarmlarının gerekli yapılarda kullanılması olası hasarlara kaşın sahiplerini koruyucudur. Bu kapsam dahilinde sizlere sunduğumuz Zeytinburnudesi ev işyeri alarmı alarm hizmetlerimiz,

 • Ekonomik alarm sistemleri
 • Profesyonel alarm sistemleri
 • Akıllı alarm sistemleri
 • Kapı kilit alarm sistemleri
 • Kapı alarm sistemleri
 • Aksesuarlar

Maddeleri ile detaylandırılabilir. Alarm sistemleri içerik dahilinde sunulan ürünlere sitemiz üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Kamera Sistemlerimiz Nelerdir?

Kamera sistemleri, modüler ev güvenlik kameraları ile oluşturulur. Bu sistemler içerisinde yer alan dijital kayıt cihazlarımız ve monitör ürünlerimiz ile güvenlik ve tedbir almanız kolaylaşır. Bu görüntüleme sistemi sağlayıcıları kamera sistemleri olarak açıklanabilir. Bünyemiz dâhilinde sizlere sunduğumuz Zeytinburnudesi ev işyeri alarmı kamera sistemleri,

 • Çok mercekli kamera sistemleri
 • Taret kamera sistemleri
 • Dome kamera sistemleri
 • Bullet kamera sistemleri
 • Balıkgözü kamera sistemleri

Maddeleri ile açıklanabilir. İçerik olarak sunulan bu sistemler dışında set olarak satılan kamera sistemlerimiz için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

zeytinburnu-ev-ve-isyeri-alarmi
zeytinburnu-ev-ve-isyeri-alarmi

Sizlere Sunduğumuz Alarm Fiyatlandırma Detayları

Kaliteli ve güvenilir biz hizmet verebilmek için müşterilerimizin yorumlarını önemsemekteyiz. Ayrıca uygun fiyatlı ve kaliteli bir hizmetin tercih edildiğini biliyoruz. Sağladığımız hizmetlerden biri olan alarm sistemleri için Zeytinburnudesi ev işyeri alarmı alarm fiyatlarımız smartline, metaline, proline, midline, ecoline, steely, dak,dummy modelleri ile çeşitlilik göstermektedir.

Smartline modellerde ortalama fiyat 1500-3000 TL, metaline ürünlerde ortalama fiyat 1200-2000 TL olarak belirlenebilir. Ayrıca proline ürünlerde fiyat değişiklikleri telefon özelliğine göre değişim göstermektedir. Midline ürünler ortalama olarak 600-1000 TL, Ecoline ürünler 400-700 TL arasında değişim gösteriyor.

Sizlere Sunduğumuz Kamera Fiyatlandırma Detayları

Sizlere sunduğumuz Zeytinburnudesi ev işyeri alarmı hizmetlerinden biri olan kamera güvenlik sistemlerimiz içerisinde pek çok fiyatlandırma detayı vardır. Bu fiyatlandırmalarda kullanıcıların memnuniyetine de önem veriyoruz.

Uygun fiyatlı ve kaliteli ürünler sunmak iş hizmetlerimiz için önemlidir. Kamera fiyatlandırma set ürünler dâhilinde ele alınmakta olup kayıt cihazları, kamera, hard disk, adaptör, jack ve kablo içermektedir. Ayrıca bu setler ortalama olarak 2500-4000 TL arasındadır. Kapı ürünleri fiyatları ise set dâhilinde ortalama olarak 2000-4000 TL arasında değişim gösterir.

ev-isyeri-alarmi-zeytinburnu
ev-isyeri-alarmi-zeytinburnu

Zeytinburnu Desi Ev İşyeri Alarmı Hizmetimiz

Desi ev ve iş yeri alarm sistemleri firması olarak birçok şubede sizlere hizmet sunuyoruz. Tüketicilerin memnuniyetini sağlamak ve daha fazla kişiye ulaşmak için şubelerimizden biri de Zeytinburnu semtinde olan Zeytinburnudesi ev işyeri alarmı olarak adlandırılabilir. Fiyatlandırmalar ve hizmetler konusunda daha detaylı bilgi almak ve birebir iletişime geçebilmek için müşteri hizmetleri numaramızı arayabilir, şubemize gelebilirsiniz.

Tavsiye Edilen Yazılar

Henüz yorum yapılmamış, sesinizi aşağıya ekleyin!


Bir Yorum Ekle