Kamera Sistemleri Fiyatları

Güvenlik kamera sistemleri; ev ve iş yerlerinde güvenlik ihlalini engellemek amacıyla kullanılan CCTV (Closed Circuit Television) veya yaygın kullanımıyla Güvenlik Kamera Sistemleri hayatımızda olmazsa olmazlarımız arasına girmiştir. Herkesin farklı bir ihtiyacına hitap etmektedir. Kimi iş yerinin güvenliği için kimi evinin güvenliği için kimi çocuğu, kimi evcil hayvanı, kimi otoparkı için kullanmaktadır. Ama hepsinin ortak noktası güvenlik ve aslı olmayan olaylar için kullanılmakta.

Daha önce kamera sistemleri lüks gibi görünüyordu ancak bir ihtiyaç haline dönüştü. Gelişen teknoloji ve üretici rekabetlerinden dolayı şu an herksin bütçesine ve isteğine uygun sistemler mevcut. Bizlerde sizler için sorunsuz çalışan ve görüntü çözünürlüğü yüksek olan sistemlerden paketler oluşturduk. Tabi bu paketler dışında sizlerin ihtiyaçları olacaktır. Bunlar içinde bizimle iletişime geçebilirsiniz ve sizler için en uygun sistemi beraber oluşturabiliriz.

AHD KAMERA SETLERİ

AHD kamera, analog CCTV altyapısını kullanarak 720p ve 1080p çözünürlükte görüntü elde edilebilen gelişmiş bir teknolojidir. 2014 yılı sonlarında duyurulan AHD teknolojisi, koaksiyel kablo üzerinden aktarılan analog video sinyalinin, AHD-DVR dijital kayıt cihazı tarafında işlenmesi esasına göre çalışmaktadır. AHD kamera teknolojisi geleneksel analog güvenlik sistemleri ile aynı altyapıyı kullanmakta olup HD kalitesinde yüksek çözünürlükte görüntü vermesi ve ekonomik bir sistem olmasından ötürü müşterilerin tercih sebepleri arasındadır.

2 Kameralı AHD Set

1499 ₺

2li AHD Kamera Seti

4 Kameralı AHD Set

1999 ₺

4lü AHD Kamera Seti

6 Kameralı AHD Set

2499 ₺

2lı AHD Kamera Seti

8 Kameralı AHD Set

2999 ₺

8li AHD Kamera Seti

IP Kamera Setleri

IP kameralar görüntüleri dijital bilgiye çeviren ve bağlı oldukları ağ ortamı yardımıyla yetkilendirilmiş kullanıcıların lokal ağ ya da internet üzerinden bunlara ulaşmalarını sağlayan kameralardır.

Kendi IP numaraları vardır. Üzerlerindeki yazılımla tıpkı bir web sunucusu gibi hareket ederler. Programlanabilme, görüntü depolayabilme, alarm yönetimi hareket algılama gibi birçok özellikle donatılmışlardır.

ip kameraların herhangi bir pc ye bağlı olmaları gerekmez. Ağdaki router, switch ya da hub a bağlı olması yeterlidir.

IP Kameralar lens ve bileşenleri ışık ve farklı dalga boylarından oluşan görüntüyü yakalar ve elektirik sinyaline çevirir. Bu sinyaller analog formdan dijital forma çevrilir ve sıkıştırılarak ip networkü üzerine gönderilir.

2 Kameralı IP Set

2999 ₺

2li IP Kamera Seti

4 Kameralı IP Set

3999 ₺

4lü IP Kamera Seti

6 Kameralı IP Set​

5999 ₺

6lı IP Kamera Seti

8 Kameralı IP Set​

7999 ₺

8li IP Kamera Seti