desi-alarm-fiyatlari

Desi Alarm Sistemleri Fiyatları

Yerli üretim olan DESİ alarm sistemlerinin kampanyalı fiyatlarını aşağıda montaj hariç olmak üzere kablolu alarm ve kablosuz alarm seçenekleri ile belirtilmiştir. Desi alarmın her bütçeye göre ve her ihtiyacı karşılayacak bir çok model ürünleri vardır. Tüm ürünlerimiz 2 Yıl garantilidir. Bizden sistem aldığınızda aylık/yıllık bir ödeme yapmazsınız. Alarm sistemini yıllarca kullanabilirsiniz.

Ürünlerde Plus olarak belirtilen modellerin tek farkı paket içeriğindeki Pır dedektörü ve Manyetik kontağın kablosuz olmasıdır. Başka bir farkı yoktur.

Kurulum dahil fiyatlar ve sizin evinize/işyerinize göre özel paket oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size en uygun paketi ve en uygun fiyat garantisi ile sizlere destek olmaktan memnuniyet duyarız. İletişim için Tıklayın.

Ürünlere Hızlı Erişim Linklerimiz: Smartline – MetalineProlineMidlineEcolineSteely DakDummyAksesuarlar

Desi Smartline olarak üretilen alarm sistemimizin diğer modellerden farkı internet üzerinden telefon veya tabletten sistemi kontrol edebilmenizdir. Cihaza Sim kartı veya Wifi üzerinden internet bağladığınızda istediğiniz yerden yönetebilirsiniz. Kablolu ve Kablosuz dedektörlere uyumludur.

Fiyat
Ürün Adı
İçeriği
1969₺
Smartline IOT Akıllı Alarm Sistemi (WİFİ-GSM-GPRS-Bluetooth)
DETAY
2199₺
Smartline Plus IOT Akıllı Alarm Sistemi (WİFİ-GSM-GPRS-Bluetooth)
DETAY

Desi Hs-102 kodlu sistemimizin Metaline modelidir. Metaline iç paneli metal olan, kablolu ve kablosuz dedektörlerin ikisine de uyumludur. Aramasız, sabit hat üzerinden aramalı ve GSM üzerinden aramalı olmak üzere 3 çeşit modeli vardır. Model ve fiyatları aşağıda belirtilmiştir.

Fiyat
Ürün Adı
İçeriği
1277₺
Metaline HS-102 WKS (Telefon Aramasız)
DETAY
1558₺
Metaline HS-102 WTKS (PTT Hat Telefon Aramalı)
DETAY
1839₺
Metaline HS-102 WTKS Plus (PTT Hat Telefon Aramalı + Kablosuz Dedektör)
DETAY
1991₺
Metaline HS-102 WGTKS (GSM Sim Kart ve PTT Hat Telefon Aramalı)
DETAY

Desi Hs-102 kodlu sistemimizin Proline modelidir. Proline iç paneli plastik olan, kablolu ve kablosuz dedektörlerin ikisine de uyumludur. Aramasız, sabit hat üzerinden aramalı ve GSM üzerinden aramalı olmak üzere 3 çeşit modeli vardır.

Fiyat
Ürün Adı
İçeriği
Proline HS-102 WKS (Telefon Aramasız)
DETAY
Proline HS-102 WTKS (PTT Hat Telefon Aramalı)
DETAY
Proline HS 102 WTKS Plus (PTT Hat Telefon Aramalı + Kablosuz Dedektör)
DETAY
Proline HS-102 WGTKS (GSM Sim Kart ve PTT Hat Telefon Aramalı)
DETAY

Desi Midline modelimiz Türkiye’de en çok satan modelimizdir. Ekonomik ve etkili bir sistemdir. Kablosuz olarak tasarlanmış sisteme istenirse 1 adet kablolu dedektör bağlanabilmektedir. Aşağıda ürün senekleri ve fiyatları belirtilmiştir.

Fiyat
Ürün Adı
İçeriği
639₺
Midline WS (Kablolu Manyetik Kontaklı)
DETAY
694₺
Midline WS
DETAY
899₺
Midline WS Plus (Kablosuz Pır Dedektörü)
DETAY
821₺
Midline WK (Kablosuz Dokunmatik Şifre Paneli)
DETAY
999₺
Midline WK Plus (Kablosuz Dokunmatik Şifre Paneli + Kablosuz Pır Dedektörü)
DETAY

Desi’nin ekonomik modellerinden olan HS-103 Ecoline ürünümüz evinizin iç kısmında kalmaktadır. Kapınızdan veya pencerenizden giriş olduğu anda içeriden yüksek sesle caydırıcılık sağlamaktadır.

Fiyat
Ürün Adı
İçeriği
499₺
Ecoline HS-103
DETAY
649₺
Ecoline Pro Plus HS 103 (Pır Dedektörü)
DETAY
desi-steely-ozellikleri

Desi alarmın kapılara takılabilen, darbe sensörlü ve açılmaya duyarlı olan sistemlerinden olan Steely modellerimiz kapınıza her hangi bir müdahale olması durumunda yüksek sesle öter ve hırsızın kaçmasını sağlamaktadır. Hem kumandalı hem şifreli şekilde kullanabilirsiniz. Kapınızda Steely modele göre yuva açarak o yuvaya montajını yapabilirsiniz. Kullanımı kolaydır kumandanın  tek tuşu ile veya üzerindeki tuş takımı sayesinde alarmı kurabilirsiniz.

Fiyat
Ürün Adı
İçeriği
199₺
Steely Kapı Alarmı
DETAY
desi-dak-ozellikleri

Desi Alarmın kapılara direk kilit yerine takılabilen, darbe sensörlü ve açılmaya duyarlı olan sistemlerinden olan Dak (Desi Alarmlı Kilit) modellerimiz monoblok kilitli kapılara uyumludur ve kapınıza her hangi bir müdahale olması durumunda yüksek sesle öter ve hırsızın kaçmasını sağlamaktadır. Kurulumu ve kullanımı basittir. Eski kilidinizin yerine aynı şekilde montaj edebilirsiniz. Kullanımında da kapınızı 3 kere kilitlemeniz alarmın kurulması için yeterlidir. Kapınızı kilitlediğinizde her hangi bir müdahalede alarm devreye girer.

Fiyat
Ürün Adı
İçeriği
199₺
Dak Kilit Tipi Alarm (Desi Alarmlı Kilit)
DETAY
desi-dummy-sahte-siren-ozellikleri

Desi’nin her ihtiyaca uygun üretimlerinden olan Dummy Caydırıcı siren sayesinde taktığınız yerde alarm sistemi varmış gibi görünmesini sağlamaktadır. 220v elektrik bağlantısı ile çalışmaktadır. Dış ortam koşullarına dayanıklıdır yağmur, kar vs. gibi durumlardan etkilenmez. Dış görünüşüyle aynı gerçek alarm sirenleri gibi görünmekte olduğu için gerçeğiyle ayırt edilemez. İçindeki ledler sayesinde dikkat çekicidir dışarıdan görüldüğünde hırsızları caydırıcıdır.

Fiyat
Ürün Adı
İçeriği
142₺
Dummy Caydırıcı Siren

Desi alarm sistemlerine uyumlu olan ek aksesuarlarımız sayesinde ihtiyacınıza uygun şekilde alarm setinizi oluşturabilirsiniz. Kablolu ve kablosuz ekipmanlarımız sayesinde güvenliğinizi en üst seviyelere çıkarabilmekteyiz. Alarm setleri oluşturmada kararsız kaldığınızda deneyimli ekibimizle görüşebilir ve birlikte sizin için ihtiyacınızı karşılayacak alarm setleri oluşturabiliriz.

Fiyat
Ürün Adı
İçeriği
86₺
Kumanda
DETAY
39₺
Kablolu Manyetik Kapı Kontağı
DETAY
131₺
Kablosuz Manyetik Kapı Kontağı
DETAY
97₺
Kablolu PIR Hareket Sensörü
DETAY
215₺
Kablosuz PIR Hareket Sensörü
DETAY
112₺
Kablolu Darbe Şok Sensörü
DETAY
142₺
Kablosuz Darbe Şok Sensörü
DETAY
238₺
RF Kablosuz Sinyal Aktarıcı
DETAY
761₺
Gsm Arama Modülü
DETAY