Gaziosmanpaşa Desi Alarm Güvenlik

gaziosmanpasa-desi-alarm-guvenlik

İnsanlar evlerinin ve işyerlerinin güvenliğini sağlamak isterler. Bu isteğin sebebi eve ya da iş yerine yapılabilecek saldırıları engellemek ve yaşanabilecek olumsuz durumları ortadan kaldırmaktır. Bunun yanı sıra giriş çıkış kontrolünün yapılmasını sağlamaktır. Gaziosmanpaşa desi alarm Güvenlik  üzerine hizmet veren firma insanların hem güvenlik hem de giriş çıkış kontrolünü yapabilecekleri sistemlerin satışını gerçekleştirmektedir.

İş Yerleri ve Evler İçin Tercih Edilebilecek Alarm Sistemleri

Alarm sistemleri binalara izinsiz girişlerin önlenmesi amacıyla kullanılan sistemlerdir. Bu sistemlerin en yaygın kullanıldıkları yerler iş yerleri ve evlerdir. Alarm sistemlerinin en fazla tercih edilme sebebi ise hırsızlık olaylarının önlenmesidir. Kullanıcı dışında binaya yapılacak giriş işlemleri esnasında alarm çalar. Alarm sayesinde binaların sahipleri durumdan haberdar olabilirken aynı zamanda binaya giriş yapmaya çalışan şüpheliler içinde caydırıcı özelliğe sahiptir.

Desi Alarm’ın binaların güvenliğini sağlamak için satış yaptığı alarm sistemleri hırsızlık yanı sıra su baskını, deprem ve yangın gibi konularda da erken önlem almak amacıyla tercih edilir. Firma tarafından bu afetler ve felaketler için satışa sunulan alarm sistemi çeşitleri şunlardır;

  • Midline alarm sistemi
  • Ecoline alarm sistemi
  • Smartline alarm sistemi
  • Metaline alarm sistemi
  • Proline alarm sistemi
  • Steely alarm sistemi
  • Dak alarm sistemi
gaziosmanpasa-ev-alarm
gaziosmanpasa-ev-alarm

Alarm sistemlerinin çeşitlerini, özelliklerini ve hangi durumlarda uyarı vereceğini araştırarak alacağınız alarm sistemine karar verebilirsiniz. Ayrıca alarm sistemlerini fiyat karşılaştırması yaparak da tercih edebilirsiniz.

İş Yerleri Ve Evler İçin Tercih Edilebilecek Kamera Sistemleri

Yerli üretim yapan Desi Alarm firması alarm sistemleri yanı sıra kamera sistemleri üretim ve satışını gerçekleştirmektedir. Gaziosmanpaşa Desi Alarm aracılığıyla satın alınabilecek kamera sistemleri AhD set ve IP set olarak ikiye ayrılır. Bu iki türdeki kamera sistemleri ise kendi aralarında 2, 4, 6 ve 8 kameralı olmak üzere çeşitlere ayrılırlar. Kamera sayılarının belirlenmesinde kullanılacak alanın büyüklüğü ve kamerayla izleme amacı ve önemi etkilidir. Kamera sistemlerinin en yaygın kullanıldıkları alanlar ise kamu kuruluşları, hastaneler, okullar, iş merkezleri, avmler, otoparklar ve evlerdir.

Alarm Ve Kamera Sistemleri İçin Montaj Hizmeti

Kurulum alarm ya da kamera sistemi satın alma aşamasında insanların tereddüde düştükleri konular arasında yer alır. Güvenliği sağlayacak bu sistemlerin tam verimle çalışması için doğru bir şekilde kurulması ve çalışır hale getirilmesi gerekir. Desi Alarm firması kamera ve alarm sistemlerinin satışını gerçekleştirdikten sonra montaj hizmeti de verir. Bu hizmet için kendi bünyesinde çalışan ve deneyim sahibi montaj elemanlarından yararlanır.

Alarm Sistemlerinin Öne Çıkan Özellikleri

Desi Alarm firması tarafından kamu kuruluşları, evler ve iş yerleri gibi pek çok alanda kullanılması mümkün olan alarm sistemlerinin özellikleri insanlar tarafından merak edilmektedir. Alarm sistemlerinin en önemli özelliği her bütçeye uygun sistemin firmada bulunmasıdır. Bu sayede bütçeye uygun alışveriş yapılabilir. Sistemlerin diğer özelliği ise uzaktan kumandalar yardımıyla kontrolünün sağlanmasıdır. Bunun yanı sıra akıllı alarm sistemlerinden tercih edilmesi durumunda cep telefonu ve tablet gibi mobil cihazlarla takip edilebilir olmasıdır.

ev-ve-isyeri-alarm-sistemi-gaziosmanpasa
ev-ve-isyeri-alarm-sistemi-gaziosmanpasa

Kamera Sistemlerinin Öne Çıkan Özellikleri

Desi Alarm firması kamera sistemlerinin en önemli özelliği 2, 4, 6 ve 8 kameralı çeşitlerinin bulunmasıdır. Bunun yanı sıra kamera sistemleri iç ve dış mekanda kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Kamera sistemleri kurulduğu mekanlardaki görüntüleri kaydeder ve gerekli durumlarda görüntülerden yararlanılmasını sağlar. Bu görüntüler sayesinde çalışanların iş yerine gelme zamanları, çıkış zamanları ve yabancı girişler kontrol edilebilir. Ayrıca çalışma alanlarındaki hırsızlık gibi olaylar için kanıt niteliği taşır.