Desi Alarm Beşiktaş Güvenlik Sistemleri

besiktas-hirsiz-alarm

İnsanların can ve mal güvenliğini tehdit eden ve kişisel alanlara müdahale niteliğinde olan hırsızlık ve benzeri olaylar maalesef ki asla tamamen önlenemez. Devletler yasa çıkararak ve kolluk gücü ile bu konularda önlem almaya çalışsa da suça meyilli davranışlar her zaman görülebilir. Bunun için kişilerin de bireysel güvenlik önlemleri alması gerekir. Desi Alarm güvenlik sistemleri, kişi ve kuruluşlara bu alanda kaliteli ürün ve hizmetler sunar.

Alarm Sistemleri Neden Gereklidir?

İş yeri, konut, apartman dairesi, villa gibi yaşam alanlarının özellikle boş olduğu zamanlarda güvenliğinin sağlanması için alarm güvenlik sistemi kurulması alınabilecek güvenlik tedbirlerinin en önemlilerindendir. Ayrıca maddi değeri olan malların bulunduğu depo gibi alanlarda da benzer önlemlere ihtiyaç vardır.

Uzun yıllardır sektörde var olan Desi Alarm, İstanbul’un bir çok yerinde olduğu gibi Beşiktaş İlçesinde de güvenlik sistemlerinin satışını ve kurulumunu yapar.

Desi Alarm’ın Tercih Edilme Sebepleri

Desi Alarm, uzun yıllardan beri sektörde hizmet veren yerli bir kuruluştur. Ürünler, firmanın üretim alanlarında ülkemizin sunduğu imkanlarla ve ülke insanımız istihdam edilerek üretilir. Dünyadaki teknolojik gelişmeleri sıkı şekilde takip eden Desi alarm ekipleri yenilikleri firmanın ürünlerine başarıyla entegre eder. Böylece en gelişmiş teknolojilere DesiAlarm’ın sistemleriyle ulaşılabilir.

besiktas-alarm-sistemleri
besiktas-alarm-sistemleri

Müşteri odaklı ve ilkeli olarak çalışan firma sektörde güvenilir bir isim olarak öne çıkar. Sunulan ürün ve hizmetlerin kalitesi, uygun fiyat stratejisi, satış sonrası hizmetlere verilen önem gibi nedenlerle müşteri memnuniyeti sağlanmıştır.

Ürünleri kullananlar kalite ve güvenlik konusundaki tecrübelerini paylaştıkça firmaya olan güven artar. Mutlu müşteriler en iyi referanstır.

Güvenlik Sistemlerinin Uzaktan Yönetilebilme Özelliği

Desi alarm güvenlik sistemleri uzaktan takip edilebilir. Sistemin akıllı cihazlarla geçici olarak kapatılması ve istenen zamanda tekrar açılması mümkündür. Binaya ya da daireye izinsiz giriş yapılma girişimlerinde anında alarm çalar ve bu girişimler uzaktan görüntülenebilir.

Kameralı Güvenlik Sistemleri

Korunması gereken binaların girişleri, bahçeleri, otoparkları, apartmandaki ortak kullanım alanları benzeri yerlere kamera sistemi kurulabilir. Bu sistem sayesinde kameranın bulunduğu alanlardaki hareketlilik kaydedilir ve kayıtlar belirli sürelerle saklanır. Ortaya çıkan bir güvenlik probleminin tespiti için bu kayıtlar incelenebilir. Gerektiğinde kayıtların kolluk kuvvetlerine veya yargı birimlerine sunulması mümkündür. Güvenlik kameraları sayesinde çözülen adli vakaların sayısı çok yüksektir.

desi-alarm-besiktas-guvenlik-sistemleri
desi-alarm-besiktas-guvenlik-sistemleri

Desi Alarm Güvenlik Sistemlerinin Fiyatları

Desi Alarm’ın yerli sermaye ile kurulmuş bir firma olmasından dolayı ürünler ülkemiz kaynakları ile üretilir. Bu nedenle üretim maliyetleri ithal ürünlere göre daha düşüktür. Buna karşılık kalite olarak birçok ithal üründen üst düzeyde performans söz konusudur.

Maliyetlerin düşük olması ürünlerin fiyatlarının da daha ekonomik olmasını sağlar. Ayrıca firmanın en öncelikli hedeflerinden biri müşteri memnuniyetinin sağlanmasıdır. İnsan kaybetmek yerine para kaybetmek tercih edilir. Bu nedenle fiyatlar makul seviyelerde tutulur ve mutlu müşterilerle uzun süre çalışılır.

Uygun fiyat stratejisi ile sektörde öne çıkarak satışların artırılması ülke ekonomisine de katkı sağlar. Yerli üretimin başarısı hepimizin yararınadır.