İstanbul Alarm Sistemi Fiyatları

istanbul-alarm-sistemi-fiyatlari

Alarm sistemleri her evin ve her iş yerinin zorunlu gerekliliklerinden biridir. Hırsızlık, soygun, gasp toplumun güvenliğine zarar veren olaylardır. Bu gibi olaylardan korunmak için alarm sistemleri şarttır. Piyasada her bütçeye uygun alarm sistemleri mevcuttur. Ancak kriteriniz sadece fiyat olmamalıdır.

Aldığınız sistemlerin ihtiyacınızı karşılaması ve geniş güvenlik önlemi sağlaması gerekir. Bütçeniz yetmiyorsa daha uygun fiyata ihtiyacınızı karşılayacak şekilde olması gerekir. Daha ayrıntılı bilgi için mutlaka firmalarla görüşme yapın.

İstanbul Kamera Sistemleri

Kamera sistemleri bir çok sisteme entegre edilerek kullanılabilir. Kamera sistemleri güvenliği sağlarken aynı anda koruyucu önlem de sağlamış olur. Gece ve gündüz görüşü farklıdır. Belli bir alana kadar görüntüyü çekip kayıt edebilir. Çektiği görüntüleri alarm sistemine aktararak gerekli önlemlerin alınmasını sağlar. Alanın büyüklüğüne göre birden fazla kamera kullanılabilir. Dış mekanlar için hava şartlarından etkilenmeyen ürünler tercih edilmelidir.

Hırsız Alarm Sistemleri

Hırsız alarm sistemleri basit ve daha karmaşık olarak ikiye ayrılır. Yazılım içeren sistemler daha güvenli ve garantilidir. Panel üzerinden hizmet verir. Kamera sistemleri ile kolayca entegre edilebilir. Panel üzerinde 8 numaraya kadar numara tanımlama özelliği vardır. İstenirse her kişiye özel şifre tanımlanabilir. Sistemin çalışması için panelin kurulması gerekir. Olası bir hırsızlık durumunda sistem devreye girer ve alarm çalar. Alarmın sesi çok yüksek olduğu için hırsızlar için caydırıcıdır.

Yangın Alarm Sistemleri

Teknoloji tüm sistemlerin aynı panel üzerinde işlev görmesini sağlamıştır. Yangın alarm sistemleri için evin belli alanlarına duman sensörleri yerleştirilir. Olası bir yangın durumunda çıkan duman anında algılanır ve ekiplere haber verilir. Aynı panel üzerinde tüm sistemler kurulur. Uzaktan kumanda ile anında aktif edebilir ve sistemi kontrol edebilirsiniz. Ara ara içinde bulunan yazılım güncellemesi yaparak yenilikleri sisteme ekleyebilirsiniz. Son teknoloji sistemler hırsızlığa karşı çok güvenlidir. Kablolu ve kablosuz kullanımı vardır.

Gaz Alarm Sistemleri

Nasıl Ki evimizi hırsızlardan korumak önemliyse gaz kaçağı gibi olumsuz durumlarda da evimizi ve kendimizi korumak çok önemlidir. Gaz alarm sistemleri olası kaçak durumlarında eve veya iş yerine yerleştirilen dedektörler ile algılanır. Bu sayede olası bir facianın önüne geçilmiş olur. Alınan sinyaller merkeze gönderilir. Bu sayede gerekli yerler aranmış olur. Hangi numaraların aranacağına siz karar verebilirsiniz. Öncelikle ev sahibi ardından emniyet teşkilatı haberdar edilir.

istanbul-akilli-alarm-sistemleri
istanbul-akilli-alarm-sistemleri

Alarm Sistemi Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz

Güvenlik ihtiyacı önemli bir ihtiyaç olduğu için en son sistemleri almak da fayda vardır. Dönem dönem firmaları takip ederek kampanya fiyatlarına almak mümkündür. Aldığınız sitemlerde teknik destek hizmetini mutlaka sorgulayın. Estetik dursun fakat iyi iş çıkarsın derseniz kablosuz sistemleri tercih edin. Alarm sistemi kullanacağınız alanı mutlaka firmaya bildirin, ona göre seçim yapın. Mümkünse daha teknolojik ve kullanışlı ürünleri alın. Bilindik güvenlik firmaları ile çalışın.