Esenyurt Desi Alarm Hizmetleri

alarm-sistemleri-esenyurt

DESİ Alarm Güvenlik Sistemleri, 1990 yılından bu yana Türkiye genelinde Türk mühendisleri tarafından tasarlanan alarm sistemleri ve savunma sistemleri için alarm güvenlik sistemleri üreten yerli sermayeli bir markadır.

Desi Alarm Nedir?

DESİ Alarm Güvenlik Sistemleri, kurulduğu günden bu yana müşterilerine tamamen yerli sermaye ve birçok kendi tasarladığı ürünü hiçbir yabancı ortaklığı olmaksızın sunan bir kuruluştur. DESİ tarafından üretilen tüm ürünler Sanayi Bakanlığı onaylıdır ve 2 yıl garantilidir.

Desi Midline Nedir?

DESİ Santral Hat Alarm Sistemi kablosuz bir alarm sistemidir. Ana gövde, kablosuz cihaza göre tasarlanmış bir ürün olan birleşik bir birimden oluşur. DESİ Midline alarm serisine kapı kontakları dışındaki kablolu dedektörler bağlanamaz. MİDLİNE alarm sistemi, alarmı devreye sokmak veya devreden çıkarmak için kullanılan klavye olan klavyeye sahip değildir. Kutuda bulunan 2 uzaktan kumanda, alarmlarını etkinleştirebilir ve devre dışı bırakabilir. DESİMİDLİNE alarm sistemine 6 adet uzaktan kumanda ile 8 adet RF dedektörü eklenebilir. Telefon işlevi bu sistemde mevcut değildir.

Desi Alarm Sistemi Nasıl Çalışır?

DESİ alarm; güvenlik alarm sistemi kiralanan mantığa uygulanmaz. Alarm sistemi satıp kurar ve ürün size aittir, başka bir aylık ücret ödemenize gerek yoktur.

esenyurt-desi-alarm
esenyurt-desi-alarm
  • DESİ alarm sistemi, profesyonel ve bütçe dostu yarı profesyonel alarm sistemlerine ayrılmıştır.
  • Profesyonel sistem alarm sisteminde standart, telefonla arama, ikili alarm ve çift pil sistemi, klavye (klavye) ve uzaktan kumanda ile donatılmıştır.
  • Bu sistemlerde kurulum ve devre dışı bırakma gibi temel işlemler tamamen uzaktan kumanda ile sağlanmaktadır.
  • Arama sırasında klavyede ikinci bir siren ve ikinci bir pil bulunur. Bu sistemler genellikle birleşik tek birimli sistemlerdir.

Sistemlerin kurulumu ve esenyurtdesi alarm hizmetleri için firmayla iletişime geçebilirsiniz.

Desi Kablolu ve Kablosuz Sistemleri

DESİ ev ve işyeri alarm sistemi, kurulum yerinin güvenliğini sağlamak için iki farklı sistemden (kablolu veya kablosuz sistemler) oluşur. Kablolu sistemler kablosuz sistemlerden daha ucuzdur. Kullanıcılar, alarm sisteminin kurulacağı yerin dekorasyonuna zarar vermemek için kablosuz sistemleri tercih etmektedir.

Kablolu alarm sisteminden biraz daha pahalıdır. Ancak, güvenliğinizden ödün vermeden profesyonellerimiz tarafından yapılan bulgulara dayanarak bu seçeneği seçip seçmemeye karar vermelisiniz. Kablosuz cihazların iletişim için enerjiye ihtiyacı vardır ve bu enerjiyi karşılamak için içlerine lityum piller yerleştirilmiştir. Kullanıma bağlı olarak bu sistemlerin pilleri 6 ay ile 2 yıl arasında değiştirilmelidir.

Desi Alarm Sitemi ve Telefon Bağlantısı

DESİ alarm sistemi, alarm oluştuğunda belirlenen 6 telefon numarasını aramanızı, sesli mesaj bırakmanızı ve alarma dikkat etmenizi sağlar. Bunun için evde veya işte sabit telefon hattı kullanmanız gerekir. Sabit hattını alarm paneline bağlayarak önceden belirlenen çağrı sayısına göre sabit hat üzerinde belirlediğiniz numarayı çevirmeye başlar ve 10 saniyelik kaydedilmiş sesli mesajı çalar.

guvenlik-sistemleri-esenyurt
guvenlik-sistemleri-esenyurt

Alarm sisteminin bağlı olduğu yerde sabit telefon hattı yoksa ve sizi alarmdan haberdar etmek istiyorsanız, GSM sim kart modülü telefon çeviriciyi alarm paneline ekleyin ve alarm sistemi aramak için GSM kullanmaya başlar. Bir alarm oluştuğunda SIM kart modülü. Kullanıcı tarafından daha önce satın alınan SIM kartın bölgedeki en çekici operatör olduğu unutulmamalıdır.

Tavsiye Edilen Yazılar

Henüz yorum yapılmamış, sesinizi aşağıya ekleyin!


Bir Yorum Ekle