Esenler Desi Alarm Güvenlik Sistemi

esenler-alarm-sistemleri

Günümüzde evler ve iş yerlerinde görülen hırsızlık olayları her geçen gün artış göstermektedir. Bu nedenle yaşam ve çalışma alanlarının güvenliğini sağlamak isteyen kişiler hırsızlığa karşı önlem almak isterler. Esenler Desi Alarm güvenlik sistemi hırsızlığa karşı insanların güvenilir önlemler almalarına yardımcı olur. Mekanlara yapılan istenmeyen giriş bu sistem sayesinde gerekli mercilere iletilerek önlem alınması sağlanır.

Yerli Üretim Desi Alarm Güvenlik Sistemleri

Güvenlik sistemleri üzerine 30 yılı aşkın süredir çalışan Desi Alarm Türkiye’nin yerli alarm sistemi üretici firmasıdır. Firma tarafından üretilen sistemler başta hırsızlık olmak üzere yaşanabilecek felaketler konusunda da güvenli olmaya yardımcı olur. Hırsızlık dışında güvenlik sistemleri şunlardan oluşur;

 • Yangın alarm sistemi
 • Su baskını alarm sistemi
 • Doğal gaz kaçağı alarm sistemi
 • Acil sağlık uyarı butonu
 • Panik alarm sistemi

Bu sistemler Desi Alarm farkıyla hem evlere hem de iş yerlerine kolay bir şekilde kurularak kullanılabilir. Bu sayede yaşanabilecek olumsuz durumlarda alarm zamanında ileti göndererek mekan sahiplerinin ve güvenlik güçlerinin adrese ulaşımını sağlar. Sistemlerin verdiği uyarılar sayesinde yaşanabilecek olaylarda erken müdahale şansı bulunabilir.

%100 Güvenlik Sağlayan Alarm Sistemleri

Alarm sistemleri kendi içlerinde ekonomik, akıllı ve profesyonel alarm sistemleri olmak üzere 3 farklı gruba ayrılırlar. Ekonomik alarm sistemleri küçük iş yerleri ve evlere uygun olarak hazırlanmıştır. TSE standartlarına uygun olarak üretilen bu sistemler kumandalar yardımıyla kontrol edilebilir. Yüksek ses özelliğine sahip bu sistemler kapılara kurularak istenmeyen girişlerde gerekli uyarıları verirler.

desi-alarm-sistemi-esenler
desi-alarm-sistemi-esenler

Profesyonel alarm sistemleri ise %100 güvenlik sağlayan sistemlerdir. Bu sistemlerin en önemli özelliği hem bulunduğu alanda çalarak çevreye haber vermesi hem de arama yaparak gerekli yerlere yaşanan durumla ilgili bilgiyi ulaştırmasıdır. Akıllı alarm sistemleri ise akıllı telefonlarla devreye sokulabilen ve devre dışı bırakılabilen sistemlerdir.

Alarm Güvenlik Sistemlerinde Tam Kontrol

Desi Alarm tarafından Avrupa standartlarına uygun olarak yerli üretilen alarm güvenlik sistemleri tam kontrol anlayışına sahip olan sistemlerdir. Tam kontrol sağlamaları sayesinde alarm sistemlerinin gereksiz uyarı vermeleri engellenir. Aynı zamanda alarm sistemi tercihi akıllı alarm sisteminden yana olursa hem kablosuz hem de kablolu türlerde akıllı telefonlarla kontrol sağlanabilir. Sistemlerde telefon bağlantısının kullanılması aynı zamanda alarm durumunda 6 veya daha fazla numarayı arama imkanı tanır.

Mekanlara Uyum Sağlayan Alarm Güvenlik Sistemleri

Türkiye’nin yerli alarm sistemi üretici firması Desi Alarm aracılığıyla satın alınan güvenlik sistemleri mekanlara uyum sağlayan sistemlerdir. Sistemin kuruluşu öncesinde yapılan keşif sayesinde mekana hangi sistemin kurulacağı ve ihtiyaçlar belirlenir. Bu sayede mekanın büyüklüğü ve diğer özellikleri göz önünde bulundurularak sistem kurulur. Böylelikle mekana uygun olarak kurulan sistemle tüm mekanının güvenliği kolaylıkla sağlanır.

Mekanlara uyumlu olarak kullanılabilen alarm ve güvenlik sistemleri;

 • Müstakil evler
 • İş yerleri
 • Apartmanlar
 • Villalar
 • Ofisler
 • Hastaneler
 • Bahçeler
 • Okullar

Bu mekanlar için alarm sistemi kullanmak istiyorsanız Esenler DesiAlarm’la iletişime geçerek ihtiyaç duyduğunuz sistemi kısa sürede kurdurabilirsiniz. Böylelikle güven içinde yaşamaya ve çalışmaya başlayabilirsiniz.

esenler-guvenlik-sistemi
esenler-guvenlik-sistemi

Esenler Desi Alarm Güvenlik Sistemlerinin Fiyatları

Okullar, evler, iş yerleri ve hastaneler gibi pek çok mekana kurulabilen Desi Alarm güvenlik sistemlerinin fiyatları tercih edilecek alarm sistemi türüne göre değişir. Daha küçük mekanlar için ekonomik alarm sistemleri kullanılabilirken geniş mekanlar için profesyonel veya akıllı sistemler tercih edilebilir. Sistemlerin fiyat bilgileri web sitesi üzerinden ve Desi Alarm iletişim numaraları kullanılarak öğrenilebilir.

Tavsiye Edilen Yazılar

Henüz yorum yapılmamış, sesinizi aşağıya ekleyin!


Bir Yorum Ekle